HAKKIMIZDA

Uzm. Dr. Burak AYDIN


Uzm. Dr. Burak Aydın, kronik hastalıklarla mücadele ve sürdürülebilir sağlıklı yaşam alanında fonksiyonel ve bütüncül bakış açısıyla gerçekleştirdiği hekimlik yaklaşımı, kişiye özel belirlenen tedavi metotları ile İstanbul’da hizmet vermektedir.

 

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Kanuni Sultan Süleyman EAH’de Acil Tıp Uzmanlığı ihtisasını yaptı. Acil Tıp uzmanlığının yanı sıra, Ozon Tedavisi, Mezoterapi, Akupunktur, Kupa Tedavisi, Hirudoterapi, Fitoterapi, Apiterapi, Proloterapi, Refleksoloji, Manuel Tedavi, Bioenerji alanlarına ait eğitimleri tamamladı. 

Yanısıra, Kayropraktik HVLA Teknikleri, Visseral Osteopati eğitimlerini tamamladı. 

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Getat Etik Kurul Üyesidir. Türkiye Futbol Federasyonu’nda İlk Yardım Eğitimleri verdi.Birçok kongre ve seminerde konuşmacılık yaptı. 

Avrasya İntegratif Tıp Derneği’ni kurdu. 

Mikrobiyom Terapileri 2020, Tıbbi Detoks Sempozyumu, Bütüncül GİS Sempozyumu, I. Doğal Terapiler, II. Doğal Terapiler kongrelerini düzenledi. 

Hastalıklara bütüncül bakışla yaklaşmayı ilke edinen, mikrobiyota, bağırsak sağlığı, kronik toksisite ve lokomotor sistem, kas iskelet sistemi hastalıkları alanında yoğunlaştı. Fonksiyonel ve bütüncül bir yaklaşım doğrultusunda tedavi ilkelerini belirleyen bir hekimlik anlayışıyla İstanbul’da kendine ait muayenehanesinde görevine devam etmektedir.

Uzmanlık Alanları

Uzm. Dr. Burak AYDIN uzmanlık alanları hakkında aşağıda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Dr. Burak Aydın

Uzm. Dr. Burak Aydın

Burak AYDIN’a ulaşmak için aşağıdaki bilgileri kullanabilir ve anında randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medya