Kozmetik Akupunktur

İçindekiler

Kozmetik akupunktur cerrahi müdahaleler istemeyen veya bu tarz cilt operasyonlarından çekince duyan ancak yaşlanma karşısında önlem almak isteyen kişilerde kullanılabilen etkili bir akupunktur seçeneğidir. Özellikle yapılacak işlemlerle yüz ifadesinde radikal bir değişime maruz bırakmadan, doğal bir periyotta kırışıklık görünümünün azalmasını sağlamaktadır.

Kozmetik Akupunktur Nasıl Uygulanır?

Cilt için özel olarak üretilmiş mikro iğnelerin, yalnızca bu tedavinin eğitimini almış hekimlerce bilinen noktalara, belirli sayılarda yerleştirilmesiyle uygulanır. İlk seanstan itibaren ciltte gerginlik hissedilir. Derin kırışıklıkların hafiflemesi, ince kırışıklıkların ise ortadan kalkması sağlanır. Ciltteki kırışıklıkların azaltılması, yaşlanma etkilerinin bertaraf edilmesi, cildin yenilenmesi, canlı bir hale gelmesi ve ciltteki lekelerin yok edilmesi gibi etkiler sağlanmış olur.  

10 seans halinde uygulanır.

Uzm. Dr. Burak Aydın

Fonksiyonel Tıp alanında uzmanından bilgileri Blog sayfamızda paylaşıyor ve sizleri bilgilendiriyoruz. Hacamat, Ozon Tedavisi ve Glutatyon başta olmak üzere tüm alternatif tıbbın bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Tüm Gönderiler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ozon Tedavisi

Ozon Tedavisi hakkında faha fazla bilgi alabilirsiniz.
POPÜLER

Glutatyon

Glutatyon hakkında faha fazla bilgi alabilirsiniz.
POPÜLER

Fonksiyonel Tıp

Fonksiyonel tıp hakkında faha fazla bilgi alabilirsiniz.
POPÜLER
Dr. Burak Aydın

Uzm. Dr. Burak Aydın

Burak AYDIN’a ulaşmak için aşağıdaki bilgileri kullanabilir ve anında randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medya